+38 098 726 97 72
+38 099 331 11 95
+38 093 262 98 97

Стоматологічний тур в Україні, Миргород

Останній час в Україні набирає обертів стоматологічний туризм. Гості з Європи, Ізраїлю, Америки і сусідньої Росії із задоволенням відвідують нашу країну не тільки для того, щоб поспілкуватися з родичами або подивитися пам'ятки, але й для того, щоб просто вилікувати зуби. Зробити це в Україні для іноземців простіше та дешевше, ніж у дорогих вітчизняних клініках. Наша стоматологія, особливо в сучасних лікарнях, не поступається якістю, але набагато привабливішою за ціною. А для відпочинку та розваг у нас теж багато можливостей, багато красивих міст та сіл, лісів, гаїв, заповідників, морів та річок.

Актуальний зубний туризм і всередині нашої країни. Сучасні люди живуть у шаленому темпі. Робота не залишає вільного часу, лікарняні зазвичай не вітаються, відпроситися з роботи теж часом неможливо. Ось і доводиться обирати, чому присвятити відпустку – відпочинку чи лікуванню. І тут на допомогу таки приходять стоматологічні тури.

Одним із вдалих напрямків є Миргород. На околицях на мальовничому березі розташований санаторій "Псел", на території якого відкрито сучасний стоматологічний кабінет. Тут все обладнано відповідно до найновіших стандартів, талановиті фахівці надають будь-яку допомогу в лікуванні та профілактиці зубних хвороб, протезуванні та імплантації. Можна записатися заздалегідь, можна спочатку приїхати, а потім скласти індивідуальний план та графік лікувальних заходів. Щоб туди потрапити, необов'язково купувати путівку, можна отримати номер для проживання за сто грн. на добу та займатися усуненням Ваших особистих проблем, відвідуючи стоматологічний кабінет. А якщо ви приїдете групою, то отримаєте знижки на проживання і на медичні послуги. Так Ви зможете поєднати приємне з корисним, відвідати найкрасивіші місця, порибалити, попити корисної мінеральної води та вилікувати зуби у подорожі. Ну чи не мрія будь-якої людини, яка страждає від карієсу, пародонтозу, ниючого чи гострого болю в роті! Навіть якщо у Вас міцні зуби, профілактика нікому не завадить, а тут її проведуть на найвищому рівні! Ще кілька слів про місцевість, на якій розташований санаторій. Це дивовижне місце, гарне, спокійне, екологічно чисте. Тут є все потрібне для риболовлі, пляжного відпочинку, купання. Є спа-салон, сауна, тенісний корт. Але найголовніша цінність - мінеральні джерела із слаболужною водою, відомою як "Великобагачанська".

У цей прекрасний куточок природи не соромно запросити і просунуті європейці. Думаємо, їм сподобається відпочинок на березі Псла разом із недорогими, але якісними послугами стоматолога. Тому ми запрошуємо всіх, хто стоять перед вибором, відвідати наш санаторій. Впевнені, що подібні стоматологічні тури не залишать Вас байдужими. Слід сказати і про те, що в нашому суспільстві проблеми зі станом зубів, на жаль, тільки збільшуються. Займатися зубами потрібно всім. Вирішувати ці проблеми в Україні успішно допомагає стоматологічний туризм, відгуки про який говорять багато про що. Це реально, це доступно, вигідно та ефективно!

+38 098 726 97 72
+38 099 331 11 95
+38 093 262 98 97