+38 098 726 97 72
+38 099 331 11 95
+38 093 262 98 97

Ортодонтія – що це таке?

orthos = прямий
dentia = зуби

Усім людям хочеться бути красивими та здоровими. І це цілком зрозуміло. Але часто природа ставить нам підніжку, підкидаючи різні вроджені дефекти та аномалії розвитку. Одним із таких дефектів є криві зуби та неправильний прикус. Вони псують форму щелепи і всієї особи, посмішка стає негарною і відразливою. Звичайно ж, це приносить людям страждання, ускладнює спілкування та життя загалом. Ще страшніше те, що подібні недоліки є найчастіше причиною швидкої стирання, карієсу та багатьох інших хвороб зубів, а також захворювань шлунково-кишкового тракту. І тут на допомогу людям приходить наука ортодонтія, яка останніми роками зайняла гідне місце у стоматології Полтави.

Ортодонтія займається вивченням, діагностикою, методами профілактики та лікування зубощелепного апарату. Нині розроблено різні методики. Існують апаратурний, апаратурно-хірургічний, хірургічний та функціональний методи лікування. Лікарі ортодонти Полтави досконало володіють ними. Вони успішно здійснюють виправлення прикусу та зубних порушень. Попередньо проводиться санація порожнини рота, лікуються зуби та ясна, спеціально готується емаль, і лише після цього починається сама процедура вирівнювання зубів та забезпечення ним правильного положення у зубному ряду.

Для того, щоб надати зубам потрібного положення, розроблені спеціальні пристрої. У нашому стоматологічному кабінеті в Полтаві використовуються незнімні та знімні апарати механічної, функціональної та комбінованої дії. Найбільш поширеними та ефективними є спеціальні системи для вирівнювання та пересування зубів – брекети. В даний час встановлюються брекети металеві, селіконові, керамічні, а також дорожчі - із золота, титану та сапфіру.

Запобігти проблемам з прикусом і вирівняти зуби цілком можливо, якщо почати займатися цим у дитячому та підлітковому віці, коли відбувається формування щелепно-лицьової області. Власне, цього і націлена робота сучасних ортодонтів. Коли у дитини з'являються перші постійні зуби, її необхідно показати фахівцям, а деякі потребують допомоги вже на етапі молочних зубів. Шансів у таких пацієнтів, звісно, ​​більше. Але це зовсім не означає, що дорослим людям не можна допомогти. У будь-якому віці не слід зневірятися. Сучасна ортодонтія здатна виправити подібну патологію навіть у людей похилого віку.

Зараз велика увага приділяється естетичному боці цієї проблеми. Багато хто хоче виправити розташування зубів, щоб краще виглядати. Адже, дійсно, змінюються на краще овал обличчя, посмішка, зовнішність. А разом із цим настають і позитивні зміни у житті. Все це можливо сьогодні, хоча потребує чималих зусиль та часу.

Фахівці нашої клініки готові прийняти всіх бажаючих. p align="justify"> Принципово важливим для нас є здійснення індивідуального підходу при виборі методів лікування. Величезний вибір брекет-систем дозволяє підібрати саме варіант, який підходить у кожному конкретному випадку. Розроблено навіть такі брекети, які встановлюються на внутрішній стороні та зовсім непомітні для стороннього погляду.

Різні методики виправлення прикусу та вирівнювання зубів вимагають спеціальних знань, умінь та навичок від лікарів. Від пацієнта на довгі місяці, а іноді й роки потрібне неухильне виконання рекомендацій стоматолога. Тому серйозно поставтеся до вибору ортодонта. Не наражайте своє здоров'я на ризик. Не затягуйте свій візит до стоматологічного кабінету. Чим раніше ви займетеся своїми зубами, тим краще буде результат.

+38 098 726 97 72
+38 099 331 11 95
+38 093 262 98 97