+38 098 726 97 72
+38 099 331 11 95
+38 093 262 98 97

Стоматологічна терапія

Профілактика захворювань зубів

Найпоширенішим і затребуваним напрямком у стоматології є терапія. Лікування ясен, ротової порожнини та зубів, а також профілактика всіх стоматологічних захворювань - головна складова роботи стоматологів-терапевтів у Полтаві, Миргороді. Профілактика та лікування карієсу та більш складних хвороб, пломбування каналів та реставрація емалі та зуба, видалення відкладень, відбілювання та виправлення прикусу – все це неповний перелік послуг нашого стоматологічного кабінету в Полтаві.

Наші фахівці є справжніми професіоналами та буквально творять чудеса, рятуючи зуби своїх пацієнтів. Відмінною рисою їх діяльності є високоякісне лікування, а також, що важливо, відсутність болю і дискомфорту у людини під час лікування. Висока майстерність, навички та досвід лікарів у поєднанні із сучасними анестезуючими препаратами та передовими технологіями дозволяють зробити відвідування стоматологічного кабінету в Полтаві приємною, безболісною процедурою. Відмінний результат пояснюється і використанням лише найкращих, перевірених пломбувальних матеріалів, які надійно служать людям роками, не вимагаючи повторного втручання та корекції.

Діагностика захворювань зубів

Комплекс послуг, який пропонує наша клініка, передбачає лікування на різних стадіях, включаючи таку дуже важливу складову, як діагностика захворювань. Це дозволяє попередити хворобу, тим самим позбавивши людину неприємних проблем, а часом і втрати зуба. Ми широко застосовуємо шліфування емалі, обробку її спеціальними засобами, що зміцнюють, видаляємо пошкоджені тканини і встановлюємо надійні сучасні пломби.

Стоматологічна терапія в Полтаві успішно розвивається завдяки впровадженню та активному використанню найновішого обладнання. Наш зубний кабінет систематично оновлюється. Передові технології, сучасне обладнання та препарати допомагають стоматологам буквально творити чудеса. Все це сприяє тому, що лікування протікає без ускладнень та рецидивів.

Від найважчого періодонтиту, гінгівіту, пульпіту і карієсу не залишиться і сліду, якщо ви звернетеся до нашого стоматологічного кабінету. Без болю та стресу, у доброзичливій атмосфері Вам нададуть допомогу, повернуть здоров'я зубам та подарують сліпучу усмішку, яка додасть Вам впевненості та успіху.

+38 098 726 97 72
+38 099 331 11 95
+38 093 262 98 97