+38 098 726 97 72
+38 099 331 11 95
+38 093 262 98 97

 

Види зубного протезування

 Металокераміка на кобальто-хромовому каркасі


Безметалева кераміка на оксиді
цирконію


Металевий бюгельний протез з
кламерним кріпленням


Металевий бюгельний протез на замках
(атачментах)


Ацеталовий бюгельний протез


Знімний акриловий протез

ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ У ПОЛТАВІ

Відновити втрачені зуби - не проблема, якщо Ви звернулися до клініки Dentsmile.

Важливість для людини здорових зубів не заперечуватиме навіть дитина. Здорові зуби – це можливість жити без болю, їсти, розмовляти, посміхатися, добре виглядати. Красива посмішка дуже часто допомагає людям спілкуватися, сприяє своєму співрозмовнику. І не останню роль відіграють у цьому здорові зуби. Але як же бути, якщо під тягарем прожитих років, хвороб та інших причин людина позбавляється зубів? Відповідь одна - звертатися до стоматолога.

Протезування сьогодні є найважливішим напрямком стоматології у Полтаві, Миргороді та інших містах України. Переоцінити його значення просто неможливо. Люди різного віку та професій, різних соціальних верств прагнуть приводити свій рот у порядок. Нікому не хочеться посміхатися щербатим ротом, шепелявити, не мати можливості нормально харчуватися, жувати і відкушувати їжу. Слід зазначити, що медицина в цьому напрямку просунулась далеко вперед, і хоча вирішити проблему протезування в Полтаві на 100% поки не вдається, багато клінік, у тому числі наш стоматологічний кабінет, цілком успішно здійснюють бажання. пацієнтів відновити зуби.

Наші послуги передбачають часткове та повне протезування, пошарове нарощування зубів з використанням різних штифтів, постійні та знімні протези, коронки. Індивідуальний підхід до кожного клієнта допомагає задовольнити пацієнтів із проблемами різного ступеня складності та різними матеріальними можливостями.

Наш стоматологічний кабінет у Полтаві укомплектований досвідченими лікарями-ортопедами, які з легкістю вирішують найскладніші проблеми клієнтів. Найновіше обладнання, сучасні методики та матеріали дозволяють не лише відновити зубний ряд, а й повністю повернути зубам функціональність, а також естетичні властивості. Найчастіше протези виглядають навіть краще ніж рідні зуби. Мікропротезування, вініри, металокераміку, бюгельні, пластинчасті, нейлонові протези запропонують Вам наші ортопеди, підберуть саме те, що підійде в даному конкретному випадку. Не варто засмучуватися і тим, хто страждає на алергію. Для них буде прийнятна безметалова кераміка або металокераміка на основі золота.

Слід наголосити, що сучасне протезування в Полтаві нічого спільного не має з тим, яким воно було у ХХ столітті. Існуючі технології дозволяють досягати високих результатів і тривалої служби штучних зубів практично постійно. Протез зазвичай є набагато довшим, ніж передбачалося спочатку.

Швидко, якісно, ​​за доступними цінами ми допоможемо всім бажаючим вирішити проблеми протезування, повернемо не тільки функціональність, але також білизну і красу зубів, чарівність Вашої посмішки.  
 

 

+38 098 726 97 72
+38 099 331 11 95
+38 093 262 98 97