+38 098 726 97 72
+38 099 331 11 95
+38 093 262 98 97

ІМПЛАНТАЦІЯ ТА ХІРУРГІЯ У ПОЛТАВІ

Ми проводимо такі хірургічні операції:

Сучасна стоматологія немислима без хірургії та імплантації. Незважаючи на досягнення та наукові відкриття в галузі медицини, кількість пацієнтів, які потребують послуг хірурга, на жаль, не скорочується. Багато хвороб, наслідків травм та інфекцій можна подолати лише за допомогою хірургічного втручання. Але це зовсім не означає, що головне призначення хірурга – це видалення зубів. Навпаки, сучасна хірургія основним завданням вважає збереження зубів здоровими та красивими, а також збереження, відновлення та забезпечення повної функціональності щелеп. Для цього і існує зуболікарська хірургія у Полтаві та Миргороді. Абсцеси, флегмони, періодонтити та інші гнійно-запальні захворювання швидко та якісно лікують наші хірурги, застосовуючи передові технології та препарати. Широко практикується хірургія із мінімальним втручанням. При необхідності видаляються частини зуба та кореня, щоб здорові тканини могли функціонувати та служити для пошарового нарощування. Ну і, звичайно, не обійтися без повного видалення зубів, якщо інші методи виявилися безрезультатними. Досвідчені фахівці здійснюють пересадку ясен, нарощування кістки, є в нашій клініці та естетична пародонтальна хірургія. Відразу попереджаємо, що всі процедури проводяться під місцевою, а при необхідності під загальною анестезією. Пацієнти не відчувають болю та стресу. Завдяки високій кваліфікації та майстерності лікарів, всі операції проходять без ускладнень, що теж важливо.

Імплантація зубів у Полтаві у Полтаві" src="edit/uploads/page/8/e7b9b8a1b8d1d70042843624a46afd14.jpg" alt="Імплантація зубів у Полтаві" />

Останній час у стоматології Полтави активно розвивається імплантація. Це найефективніший і надійніший спосіб заміни втрачених зубів. Лікарі-імплантологи досліджують пацієнтів щодо показань до імплантації та застосування способу вживлення штучного кореня, після чого під анестезією проводять дану процедуру. У нашій клініці використовуються найкращі, біосумісні імпланти, виготовлені в Німеччині, Ізраїлі, Швейцарії. Вони добре приживаються, не викликають дискомфорту, відчуваються як рідні, а головне, служать ефективно та досить довго. Крім того, завдяки їм укріплюється весь зубний ряд. Треба, звичайно, пам'ятати про необхідність спостерігатися у лікаря та відвідувати його з метою попередження ускладнень не менше двох разів на рік. Профілактичні огляди систематично роблять фахівці нашої клініки.

Хірургія та імплантація в стоматології є сьогодні важливим та перспективним напрямком, що дозволяє зберегти та відновити зуби мільйонам людей. Не відкладайте свій візит до лікаря. Чим раніше Ви відвідаєте стоматологічний кабінет у Полтаві, тим більше шансів у Вас на успішне лікування.
 

+38 098 726 97 72
+38 099 331 11 95
+38 093 262 98 97