+38 098 726 97 72
+38 099 331 11 95
+38 093 262 98 97

Дитяча стоматологія у Полтаві

Комплексна санація

Дитяча стоматологія у Полтаві є важливим напрямком у педіатрії. Здорові та красиві зуби формуються у людей у ​​ранньому віці, і цей процес повинен проходити під наглядом фахівців. Це дозволить Вашим дітям уникнути багатьох неприємностей та проблем у майбутньому.

У нашій клініці лікування зубів у дітей здійснюється досвідченими фахівцями, які добре знайомі з фізіологією дитини та особливостями розвитку її психіки. Кабінети оснащені сучасним обладнанням та новітніми препаратами, що дозволяє надавати всі види спеціалізованої стоматологічної допомоги дітям. Але головним завданням дитячої стоматології у Полтаві та Миргороді є, звичайно ж, профілактична робота. Запобігти всім стоматологічним захворюванням можна і потрібно. Для цього необхідно навчити дітей доглядати ротову порожнину, чистити зуби і хоча б двічі на рік відвідувати зубний кабінет.

Кілька років дітям служать молочні зуби, їх обов'язково треба доглядати і при необхідності лікувати, не чекати, поки з'являться нові. Постійним зубам потрібно ще більше уваги. Дуже часто, незважаючи на дотримання правил гігієни, вони вражаються карієсом. Щоб не розвивалися серйозніші проблеми, не руйнувалися зуби, слід їх лікувати, тобто пломбувати. Багато дітей і підлітків страждають на пародонтоз, який важливо вчасно діагностувати і вилікувати. Нерідко доводиться виправляти прикус, вирівнювати зуби і навіть видаляти їх. Спеціалісти нашої клініки здійснюють якісне комплексне лікування. Вони мають високу кваліфікацію та досвід роботи з дітьми та підлітками, тому візити до наших лікарів діти переносять легко та спокійно. Особлива увага приділяється тим, хто вперше відвідує стоматолога, адже дитині дуже важливо набути позитивного досвіду, щоб надалі страх і неприємні спогади не заважали їй доглядати зуби та звертатися до зуболікарських кабінетів.

Важливою особливістю лікування дітей є спеціальна безпечна анестезія. Ми намагаємося застосовувати аплікаційне знеболювання, яке не потребує ін'єкцій, спеціальної апаратури та інструментів. Наші стоматологи ніколи не примушують дітей, не лікують їх силою, а намагаються зацікавити дитину, налагодити з нею емоційний контакт. Все це сприяє успішному лікуванню та досягненню високих результатів.

Якщо Ви хочете, щоб у Ваших дітей були здорові та красиві зуби, приводьте їх до нашого стоматологічного кабінету у Полтаві та Миргороді. І ніколи не відкладайте на завтра те, що потрібно зробити сьогодні.

+38 098 726 97 72
+38 099 331 11 95
+38 093 262 98 97